VIZE ŠKOLY

 

       BEZPEČNÁ RODINNÁ ŠKOLA 

 

       MODERNÍ VÝUKA

 

       SPOLUPRÁCE S PARTNERY

Ve čtvrtek se páťáci s přípravkou společně vypravili na Červeňák. Cestou jsme se zastavili v obchodě a koupili jsme i nanuky a na Červeňáku jsme si koupili párek v rohlíku. Kdo chtěl, vylezl na věž a společně jsme hledali známá místa v okolí. Ještě jsme si pohráli na hřišti a potom nás čekala cesta do školy.

Výlet se moc povedl, páťáci se moc pěkně postarali o malé děti z přípravky.

Simona Pazourková

pazvyletejemka1 pazvyletejemka1 pazvyletejemka1 pazvyletejemka1 pazvyletejemka1 pazvyletejemka1 pazvyletejemka1 pazvyletejemka1 pazvyletejemka1 pazvyletejemka1 pazvyletejemka1 pazvyletejemka1 pazvyletejemka1 pazvyletejemka1 pazvyletejemka1 pazvyletejemka1 pazvyletejemka1 pazvyletejemka1 pazvyletejemka1 pazvyletejemka1 pazvyletejemka1 pazvyletejemka1 pazvyletejemka1 pazvyletejemka1 pazvyletejemka1 pazvyletejemka1 pazvyletejemka1 pazvyletejemka1 pazvyletejemka1 pazvyletejemka1 pazvyletejemka1 pazvyletejemka1 pazvyletejemka1 pazvyletejemka1 pazvyletejemka1 pazvyletejemka1 pazvyletejemka1 pazvyletejemka1 pazvyletejemka1

Nahoru