VIZE ŠKOLY

 

       BEZPEČNÁ RODINNÁ ŠKOLA 

 

       MODERNÍ VÝUKA

 

       SPOLUPRÁCE S PARTNERY

Suplování: Pondělí 14.6.2021 (sudý týden)

Nepřítomné třídy 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
7. RAZÍTKA
Změny v rozvrzích učitelů:
Dvořák Jan před 4. hodinou dohled Jídelna
Jelińská Zdeňka před 4. hodinou dohled Přízemí - 2.stupeň
Wild Jan před 5. hodinou dohled Přízemí - 2.stupeň
Změny v rozvrzích tříd:
3. 3.hod Aj A (AJ1) výměna << Pekařová Diana z 4.hod
3.hod Aj B (3.tř) výměna << Šik Jiří z 4.hod
4.hod Tv (mim) výměna << Dvořák Jan z 3.hod
4. 1.hod M (4.tř) výměna << Tegtmajerová Ivana z 15.6. (Út) 2.hod
6. 1.hod (Př) výměna << Randis Peter z 15.6. (Út) 5.hod
3.hod D (Př) výměna Zlatohlávek Kamil (Ran)
8. 1.hod Aj (VV) výměna << Pechová Daniela z 5.hod
5.hod Čjl (VV) výměna << Šik Jiří z 1.hod
9. 1.hod Z (Hv) výměna << Jelińská Zdeňka z 3.hod
3.hod Čjl (Hv) výměna << Dvořák Jan z 1.hod
4.hod (Př) supluje Pechová Daniela (Ran)
Pedagogický dohled u třídy:
7., 3.- 6. hod - Jarošová Kateřina, Randis Peter
                                     

Suplování: Úterý 15.6.2021 (sudý týden)

Změny v rozvrzích učitelů:
Jelińská Zdeňka před 5. hodinou dohled Jídelna
Změny v rozvrzích tříd:
4. 2.hod Aj A (ŠD) výměna << Pechová Daniela z 14.6. (Po) 1.hod
2.hod Aj B (4.tř) výměna << Tegtmajerová Ivana z 14.6. (Po) 1.hod
6. 2.hod Čjl B (ČJ) spojí Ledvinová Jana (Wil)
5.hod M (Př) výměna << Wild Jan z 14.6. (Po) 1.hod
7. 4.hod M (MA) supluje Zlatohlávek Kamil (Wil)
9. 3.hod Čjl (MA) supluje Dvořák Jan (Wil)
                   

Suplování: Středa 16.6.2021 (sudý týden)

Změny v rozvrzích tříd:
3. 1.hod Čj (3.tř) supluje Pekařová Diana (Bul)
2.hod M (3.tř) supluje Pekařová Diana (Bul)
3.hod Čj (3.tř) supluje Pekařová Diana (Bul)

Suplování: Čtvrtek 17.6.2021 (sudý týden)

Nepřítomné třídy 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
7. ZOOPARK CHOMUTOV
Změny v rozvrzích učitelů:
Dvořák Jan před 3. hodinou dohled Přízemí - 2.stupeň
Šik Jiří před 2. hodinou dohled Přízemí - 2.stupeň
Změny v rozvrzích tříd:
6. 2.hod Aj B (VV) spojí Dvořák Jan (Zl)
Pedagogický dohled u třídy:
7., 1.- 8. hod - Jarošová Kateřina, Zlatohlávek Kamil
                                     

Nahoru