VIZE ŠKOLY

 

       BEZPEČNÁ RODINNÁ ŠKOLA 

 

       MODERNÍ VÝUKA

 

       SPOLUPRÁCE S PARTNERY

Sedmička se rozhodla, že si užije předposlední den školy netradičně a uvaří si pravou kotlíkovou polévku. Ráno se sedmáci vydali do školní kuchyňky, kde se dali do loupání a krájení všech surovin - kluci pod vedením pana učitele Dvořáka a děvčata pod dohledem jejich asistentky Kačky. Po těžké práci si dali zaslouženou odměnu a každý ochutnal skvělý perník, který pro ně připravila spolužačka Nelly.

Pak se přesunuli na 1.stupeň, kde s pomocí pana školníka rozdělali oheň a dali se do vaření. V průběhu vaření se zabavili opékáním vuřtů i hrou s míčem. 

Nakonec si všichni moc pochutnali, až měli boule za ušima.

Kamil Zlatohlávek, třídní učitel

kotlikovka1 kotlikovka1 kotlikovka1 kotlikovka1 kotlikovka1 kotlikovka1

Nahoru