VIZE ŠKOLY

 

       BEZPEČNÁ RODINNÁ ŠKOLA 

 

       MODERNÍ VÝUKA

 

       SPOLUPRÁCE S PARTNERY

Páťáci se domluvili, že chtějí mít školní trička. Nejprve si je chtěli jen navrhnout a objednat, ale nakonec si je sami vyrobili. Domluvili se na červené barvě a motivem na tričko pro všechny se stala ještěrka. Všichni si vystřihli šablony, přišpendlili je na trička a následně jsme je přestříkali Savem. Na hotová trička si ještě napsali jména a bylo hotovo.

Práce je moc bavila a užili si to.

Simona Pazourková

reikaopak1 reikaopak1 reikaopak1 reikaopak1 reikaopak1 reikaopak1 reikaopak1 reikaopak1 reikaopak1 reikaopak1 reikaopak1 reikaopak1 reikaopak1 reikaopak1 reikaopak1 reikaopak1 reikaopak1 reikaopak1 reikaopak1 reikaopak1 reikaopak1 reikaopak1 reikaopak1 reikaopak1 reikaopak1 reikaopak1 reikaopak1 reikaopak1 reikaopak1 reikaopak1 reikaopak1

Nahoru