VIZE ŠKOLY

 

       BEZPEČNÁ RODINNÁ ŠKOLA 

 

       MODERNÍ VÝUKA

 

       SPOLUPRÁCE S PARTNERY

V úterý 29. 6. byli žáci 2. a 3. třídy na společném výletě. Navštívili jezero Most. Na cestu měli žáci k dispozici autobus. Tímto ještě jednou děkujeme panu Velíkovi, který nám autobus zařídil a financoval. Na druhý pokus se nám počasí vydařilo. Prohlédli jsme si kostel Nanebevzetí Panny Marie, pak jsme se vydali k jezeru. Tam se děti trochu osvěžily a pohrály si na hřišti. Výlet se všem líbil.

Hana Šefčíková a Lada Burlandová – třídní učitelky.

sefbulvyletemot1 sefbulvyletemot1 sefbulvyletemot1 sefbulvyletemot1 sefbulvyletemot1 sefbulvyletemot1 sefbulvyletemot1 sefbulvyletemot1 sefbulvyletemot1 sefbulvyletemot1 sefbulvyletemot1 sefbulvyletemot1 sefbulvyletemot1 sefbulvyletemot1 sefbulvyletemot1 sefbulvyletemot1 sefbulvyletemot1 sefbulvyletemot1 sefbulvyletemot1 sefbulvyletemot1 sefbulvyletemot1 sefbulvyletemot1 sefbulvyletemot1 sefbulvyletemot1

Nahoru