VIZE ŠKOLY

 

       BEZPEČNÁ RODINNÁ ŠKOLA 

 

       MODERNÍ VÝUKA

 

       SPOLUPRÁCE S PARTNERY

Ve středu 23. června vyrazila 1. a 4. třída na zříceninu hradu Pravda. Jeli jsme vláčkem do Domoušic a pak pěšky pěkně do kopce na zříceninu. Cestou jsme viděli obrovské kytky a dozvěděli se, že se jmenují bolševníky a jsou nebezpečné. Těm jsme se raději vyhnuli. Nahoře na zřícenině jsme si opekli špekáčky a hráli jsme různé hry. Cestou lesem zpět jsme sbírali borůvky a těšili se, jak budeme doma o výletě vyprávět.

Ivana Pokutová, Ivana Tegtmajerová, Míša Pokorná

ivapvylet1 ivapvylet1 ivapvylet1 ivapvylet1 ivapvylet1 ivapvylet1 ivapvylet1 ivapvylet1 ivapvylet1 ivapvylet1 ivapvylet1 ivapvylet1 ivapvylet1 ivapvylet1 ivapvylet1 ivapvylet1 ivapvylet1 ivapvylet1 ivapvylet1 ivapvylet1 ivapvylet1 ivapvylet1

Nahoru