VIZE ŠKOLY

 

       BEZPEČNÁ RODINNÁ ŠKOLA 

 

       MODERNÍ VÝUKA

 

       SPOLUPRÁCE S PARTNERY

Společně jsme si naplánovali školní výlet a těšili jsme se na den D. Ve středu 9. 6. jsme se sešli a společně jsme vyrazili na nádraží, byl krásný slunečný den a bylo na co se těšit. Vlakem jsme dojeli do Loun a časovou prodlevu mezi vlakem a autobusem jsme strávili na Rynečku. Po nastoupení do autobusu se nebe trošku zakabonilo, ale to nás nemohlo rozhodit, všechno bude OK, žádný déšť nás neohrozí… V Žerotíně jsme nejprve navštívili zříceninu hradu a poté jsme se vydali lesní cestou na Zichovec. Po pár krocích začalo drobně pršet, to nic není, to zvládneme – zvládli jsme to, i když déšť sílil a my jsme postupně oblékali bundy a pláštěnky, do restaurace jsme dorazili docela promočení. Personál restaurace nás velmi vstřícně přivítal, ani slůvkem se nezmínili o našem mokrém oblečení. Oběd byl výborný. Potom nám nabídli zázemí v salonku restaurace a tam jsme hráli hry a soutěže. Oblečení nám uschlo, venku přestalo pršet, tak jsme zvládli ještě hry na hřišti. Při zpáteční cestě lesem jsme se vzájemně sprchovali z větví stromů, bylo to moc fajn. V Žerotíně jsme nasedli do autobusu a příjemně unavení vyrazili k domovu. Výlet se vydařil, nenechali jsme si ho zkazit nějakým deštěm, moc jsme si ho užili.

Simona Pazourková, Jan Dvořák

petkavyleetl1 petkavyleetl1 petkavyleetl1 petkavyleetl1 petkavyleetl1 petkavyleetl1 petkavyleetl1 petkavyleetl1 petkavyleetl1 petkavyleetl1 petkavyleetl1 petkavyleetl1 petkavyleetl1 petkavyleetl1 petkavyleetl1 petkavyleetl1 petkavyleetl1 petkavyleetl1 petkavyleetl1 petkavyleetl1 petkavyleetl1 petkavyleetl1 petkavyleetl1 petkavyleetl1 petkavyleetl1 petkavyleetl1 petkavyleetl1 petkavyleetl1 petkavyleetl1 petkavyleetl1 petkavyleetl1 petkavyleetl1 petkavyleetl1 petkavyleetl1 petkavyleetl1 petkavyleetl1

Nahoru