VIZE ŠKOLY

 

       BEZPEČNÁ RODINNÁ ŠKOLA 

 

       MODERNÍ VÝUKA

 

       SPOLUPRÁCE S PARTNERY

Zdravíme všechny naše čtenáře,

už je to dlouhá doba, co se naše lenešická devátá třída ozvala. Jak si mnozí z vás mohli všimnout, tak jsme tento rok měli s Kateřinou Jarošovou, Simonou Vlkovou a naším panem školníkem na starosti sběr. Tento rok jsme využili příležitosti a zúčastnili se v rámci celé naší třídy, abychom si užili pár posledních společných chvil. I přes práci jsme si to všichni velmi užili a připomínali si nádherné vzpomínky z minulých let. Bok po boku nás doprovázel smích a pohoda. Bylo nám ctí se zúčastnit.

Děkujeme všem, co se na nás přijeli podívat.

S pozdravem Vaše devítka.

Sára Mézlová

sberdevitka1

sberdevitka2

sberdevitka3

sberdevitka4

sberdevitka4

sberdevitka4

sberdevitka4

sberdevitka4

sberdevitka4

 
 
Nahoru