padlet prazdniny                                kniha padlet                                    foto padlet


 

CELÝ TÝDEN

Nepřítomné třídy 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
9. SPOJENO S 8. TŘÍDOU DLE ROZVRHU 8. TŘÍDY

Suplování: Pondělí 19.2.2018 (lichý týden)

Změny v rozvrzích učitelů:
Křivanová Šárka před 3. hodinou dohled Přízemí - 2.stupeň
Wild Jan před 2. hodinou dohled Přízemí - 2.stupeň
Změny v rozvrzích tříd:
1. 3.hod Tv (Těl) supluje Vaiglová Pavla (Buk)
3.B 5.hod Pr (3.B) supluje Křenková Kateřina (Buk)
6. 1.hod Aj (Hv) výměna Wild Jan (Jel)
7. 3.hod Z (Hv) výměna Hart Noheylová Denisa (Jel)
6.hod Kv (Hv) výměna Hart Noheylová Denisa (Jel)
8. 4.hod Z (Hv) výměna Jandová Iveta (Jel)
6.hod Ch (Angl) výměna Pokutová Ivana (Buk)
                   

Suplování: Úterý 20.2.2018 (lichý týden)

Změny v rozvrzích učitelů:
Jarošová Kateřina před 3. hodinou dohled Přízemí - 2.stupeň
Hart Noheylová Denisa před 4., 6. hodinou dohled Přízemí - 2.stupeň
Zlatohlávek Kamil před 6. hodinou dohled Jídelna
Změny v rozvrzích tříd:
2. 2.hod Tv (Těl) supluje Charvátová Zuzana (Buk)
3.A 4.hod Pr (3.A) supluje Tegtmajerová Ivana (Buk)
4. 3.hod Pří (4.tř) supluje Křenková Kateřina (Buk)
6. 3.hod Z (Hv) výměna Jarošová Kateřina (Jel)
6.hod Čjl (Hv) výměna Hart Noheylová Denisa
7. 4.hod (Př) výměna Wild Jan (Jan)
6.hod (Př) výměna Jandová Iveta
8. 5.hod Čjl (Dě) výměna Hart Noheylová Denisa
6.hod Fy (Fy) výměna Wild Jan
                   

Suplování: Středa 21.2.2018 (lichý týden)

Změny v rozvrzích učitelů:
Jandová Iveta před 4., 5. hodinou dohled Přízemí - 2.stupeň
Křivanová Šárka před 5. hodinou dohled Jídelna
Hart Noheylová Denisa před 2. hodinou dohled Přízemí - 2.stupeň
Změny v rozvrzích tříd:
6. 4.hod Ov (Hv) výměna Wild Jan (Jel)
5.hod (Př) výměna Jandová Iveta
6.hod Čjl (Hv) výměna Hart Noheylová Denisa
7. 5.hod M (Fy) výměna Wild Jan
6.hod Čjl (Dě) supluje Ledvinová Jana
8. 2.hod Z (Hv) výměna Jandová Iveta (Jel)
3.hod Kv (Hv) výměna Wild Jan (Jel)
4.hod Ch (Angl) výměna Hart Noheylová Denisa (Buk)
                   

Suplování: Čtvrtek 22.2.2018 (lichý týden)

Změny v rozvrzích učitelů:
Hart Noheylová Denisa před 6. hodinou dohled Přízemí - 2.stupeň
Změny v rozvrzích tříd:
1. 3.hod Tv (Těl) supluje Vaiglová Pavla (Buk)
2. 2.hod Tv (Těl) supluje Pokutová Ivana (Buk)
4. 4.hod Pří (4.tř) supluje Bulandrová Lada (Buk)
6. 2.hod Aj (Hv) výměna Hart Noheylová Denisa (Jel)
4.hod Z (Hv) výměna Hart Noheylová Denisa (Jel)
6.hod Fy (Fy) výměna Wild Jan
7. 6.hod RoV (Př) výměna Jandová Iveta
8. 5.hod Čjl (Dě) výměna Hart Noheylová Denisa
6.hod Ov (Dě) výměna Hart Noheylová Denisa
                   

Suplování: Pátek 23.2.2018 (lichý týden)

Změny v rozvrzích učitelů:
Jandová Iveta před 5., 6. hodinou dohled Přízemí - 2.stupeň
Křivanová Šárka před 2. hodinou dohled Přízemí - 2.stupeň
Wild Jan před 3. hodinou dohled Přízemí - 2.stupeň
Změny v rozvrzích tříd:
3.A 3.hod Pr (3.A) supluje Tegtmajerová Ivana (Buk)
3.B 2.hod Pr (3.B) výměna Pokutová Ivana (Buk)
6. 3.hod Aj (Hv) výměna Wild Jan (Jel)
5.hod M (Fy) výměna Wild Jan
7. 4.hod Z (Hv) výměna Jandová Iveta (Jel)
5.hod Ov (Př) výměna Jandová Iveta
                   

Nahoru