VIZE ŠKOLY

 

       BEZPEČNÁ RODINNÁ ŠKOLA 

 

       MODERNÍ VÝUKA

 

       SPOLUPRÁCE S PARTNERY

lvk6trlvk7trlvk8tr

Suplování: Pondělí 24.2.2020 (sudý týden)

Nepřítomné třídy 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
9. CELÝ TÝDEN SPOJENO S 8.TŘ. DLE JEJICH ROZVRHU
Změny v rozvrzích učitelů:
Pechová Daniela před 4. hodinou dohled Přízemí - 2.stupeň
Randis Peter před 5., 6. hodinou dohled Přízemí - 2.stupeň
Změny v rozvrzích tříd:
3. 3.hod Čj (3.tř) supluje Vaiglová Pavla (Buk)
4.hod Vv (3.tř) supluje Pokorná Michaela (Buk)
5.hod Vv (3.tř) supluje Pekařová Diana (Buk)
5.A 2.hod Tv (Těl) supluje Tegtmajerová Ivana (Jel)
5.B 6.hod Tv (Těl) supluje Pechová Daniela (Buk)
6. 5.hod Kv (Hv) supluje Zlatohlávek Kamil (Jel)
6.hod M (Angl) navíc Zlatohlávek Kamil
7. 3.hod Z (Hv) supluje Ledvinová Jana (Jel)
8. 1.hod Aj (Hv) supluje Ledvinová Jana (Jel)
4.hod Kv (Hv) supluje Wild Jan (Jel)
                                     

Suplování: Úterý 25.2.2020 (sudý týden)

Změny v rozvrzích učitelů:
Randis Peter před 6. hodinou dohled Patro - 1. stupeň
před 7. hodinou dohled Jídelna
Změny v rozvrzích tříd:
2. 3.hod Tv (Těl) supluje Bulandrová Lada (Buk)
3. 4.hod Pr (3.tř) supluje Vaiglová Pavla (Buk)
4. 5.hod (4.tř) supluje Pazourková Simona (Buk)
5.A 6.hod (5.A) supluje Randis Peter (Buk)
6. 4.hod Z (Hv) supluje Randis Peter (Jel)
6.hod M (Angl) navíc Zlatohlávek Kamil
7. 6.hod Aj (VV) navíc Pechová Daniela
8. 1.hod Aj (Hv) supluje Zlatohlávek Kamil (Jel)
5.hod Vv (Hv) navíc Budinová Štěpánka
6.hod Vv (Hv) navíc Budinová Štěpánka
                   

Suplování: Středa 26.2.2020 (sudý týden)

Změny v rozvrzích učitelů:
Jarošová Kateřina před 5. hodinou dohled Přízemí - 2.stupeň
Pechová Daniela před 2. hodinou dohled Přízemí - 2.stupeň
Pekařová Diana před 4. hodinou dohled Přízemí - 2.stupeň
Pokutová Ivana před 6. hodinou dohled Přízemí - 2.stupeň
před 7. hodinou dohled Jídelna
Změny v rozvrzích tříd:
4. 3.hod Tv (4.tř) supluje Pokorná Michaela (Buk)
4.hod Tv (4.tř) supluje Pokorná Michaela (Buk)
5.hod Vv (4.tř) supluje Šefčíková Hana (Buk)
5.A 3.hod Tv (Těl) supluje Tegtmajerová Ivana (Jel)
6. 6.hod (Angl) navíc Randis Peter
7. 2.hod Z (Hv) supluje Randis Peter (Jel)
5.hod Ov (Nová) navíc Pechová Daniela
6.hod RoV (Nová) navíc Pechová Daniela
8. 4.hod Ov (Hv) supluje Ledvinová Jana (Jel)
                   

Suplování: Čtvrtek 27.2.2020 (sudý týden)

Změny v rozvrzích učitelů:
Dvořák Jan před 4. hodinou dohled Přízemí - 2.stupeň
Pazourková Simona před 3., 4. hodinou dohled Přízemí - 1.stupeň
Pechová Daniela před 5., 6. hodinou dohled Přízemí - 2.stupeň
Pekařová Diana před 5. hodinou dohled Přízemí - 1.stupeň
Změny v rozvrzích tříd:
3. 3.hod Pr (3.tř) supluje Vaiglová Pavla (Buk)
4.hod Aj B (AJ1) spojí Pekařová Diana (Buk)
5.hod Aj B (mim) změna Tegtmajerová Ivana
5.hod Aj A (mim) spojí Tegtmajerová Ivana (Buk)
6. 4.hod Z (Hv) supluje Zlatohlávek Kamil (Jel)
6.hod (Angl) navíc Randis Peter
7. 2.hod Fy (VV) změna Wild Jan (Pech)
6.hod M (VV) navíc Pechová Daniela
8. 1.hod Z (Hv) supluje Ledvinová Jana (Jel)
5.hod Ch (Hv) navíc Pokutová Ivana
6.hod Z (Hv) navíc Ledvinová Jana
                   

Suplování: Pátek 28.2.2020 (sudý týden)

Změny v rozvrzích učitelů:
Pokorná Michaela před 3., 4., 5. hodinou dohled Přízemí - 1.stupeň
Randis Peter před 6. hodinou dohled Přízemí - 2.stupeň
Tegtmajerová Ivana před 6. hodinou dohled Jídelna
Vlková Simona před 1., 2. hodinou dohled Patro - 1. stupeň
Změny v rozvrzích tříd:
1. 1.hod Čj (1.tř) spojí Švejdová Alena (Šef)
2.hod M (1.tř) spojí Špeciánová Miluše (Šef)
3.hod Čj (1.tř) spojí Špeciánová Miluše (Šef)
4.hod (1.tř) spojí Špeciánová Miluše (Šef)
2. 3.hod Tv (Těl) supluje Bulandrová Lada (Buk)
3. 4.hod Čj (3.tř) supluje Vaiglová Pavla (Buk)
4. 1.hod Čj (4.tř) supluje Jarošová Kateřina (Paz)
3.hod M A (4.tř) supluje Jarošová Kateřina (Paz)
4.hod M B (4.tř) supluje Jarošová Kateřina (Paz)
5.hod Pří (4.tř) supluje Tegtmajerová Ivana (Paz)
5.B 2.hod Tv (Těl) supluje Pokutová Ivana (Buk)
6. 5.hod Inv (MUč) navíc Wild Jan
7. 3.hod Kv (Hv) supluje Zlatohlávek Kamil (Jel)
4.hod Vv (VV) navíc Budinová Štěpánka
5.hod Vv (VV) navíc Budinová Štěpánka
8. 1.hod Aj (Hv) supluje Zlatohlávek Kamil (Jel)
                   

Nahoru