balonek padlet                                    padlet libi2


 

Protože je už pomalu načase, abychom měli jasno v tom, na kterou střední školu se hlásit, vyrazila naše 9.třída na nabídkový veletrh středních škol na litoměřické výstaviště. Vzali jsme s sebou třídu osmou, které se brzy bude stejný výběr také týkat, výchovnou poradkyni a vyučující občanské východy, paní učitelky Jandovou a Hart Noheylovou a společně si za doprovodu studentek střední pedagogické školy v Litoměřicích prohlédli postupně všechny tři výstavní pavilony. Stánky středních škol se naší skupince opravdu velmi věnovaly, dostali jsme potřebné informace o jednotlivých nabízených oborech a mnohdy i malé dárečky, mohli jsme vyzkoušet řízení dronu i trenažér autoškoly, vyslechli jsme povídání zástupkyně firmy Czechinvest o technických oborech v našem regionu i přednášku o dalších oborech škol v Ústeckém kraji. Zvláště nás zaujala možnost studia dětí ze sociálně slabších rodin na plánované stipendium, které se s každým úspěšně zakončeným rokem zvyšuje. Společně se středními školami se představily také školy vyššího studia, na kterých je možné po maturitě navázat. Děkujeme litoměřickým pořadatelům za pozvání, akce se nám moc líbila a získali jsme spoustu materiálů k listování a přemýšlení o naší budoucnosti. 

8. a 9. třída

denhatokjpghok1 denhatokjpghok1 denhatokjpghok1 denhatokjpghok1 denhatokjpghok1 denhatokjpghok1 denhatokjpghok1 denhatokjpghok1 denhatokjpghok1 denhatokjpghok1 denhatokjpghok1 denhatokjpghok1 denhatokjpghok1 denhatokjpghok1 denhatokjpghok1 denhatokjpghok1 denhatokjpghok1 denhatokjpghok1 denhatokjpghok1 denhatokjpghok1 denhatokjpghok1 denhatokjpghok1 denhatokjpghok1 denhatokjpghok1

Nahoru