balonek padlet                                    padlet libi2


 

V úterý 26. září 2017 proběhlo na fotbalovém hřišti tradiční pouštění draků. Počasí bylo dobré i vítr nám foukal. Na obloze bylo vidět plno pěkných draků. Vysoko létal drak Madlenky Zemanové, Martina Velíka a Šimona Čáky. Každá třída obdržela diplom a sladkou odměnu za účast. Přišlo i plno těch nejmenších dětí a snad se jim akce také líbila. Děkujeme rodičům, kteří se zúčastnili a těm, kteří draky pomohli poskládat.

Lada Bulandrová

drakkhkjkhpg1 drakkhkjkhpg1 drakkhkjkhpg1 drakkhkjkhpg1 drakkhkjkhpg1 drakkhkjkhpg1 drakkhkjkhpg1 drakkhkjkhpg1 drakkhkjkhpg1 drakkhkjkhpg1 drakkhkjkhpg1 drakkhkjkhpg1 drakkhkjkhpg1 drakkhkjkhpg1 drakkhkjkhpg1 drakkhkjkhpg1 drakkhkjkhpg1 drakkhkjkhpg1 drakkhkjkhpg1 drakkhkjkhpg1 drakkhkjkhpg1 drakkhkjkhpg1 drakkhkjkhpg1 drakkhkjkhpg1 drakkhkjkhpg1 drakkhkjkhpg1 drakkhkjkhpg1

Nahoru