VIZE ŠKOLY

 

       BEZPEČNÁ RODINNÁ ŠKOLA 

 

       MODERNÍ VÝUKA

 

       SPOLUPRÁCE S PARTNERY

Před několika dny jsme dostali za úkol nabídnout žákům účast na akci Ukliďme Lenešice. Jedná se o tradiční událost, při které dobrovolníci uklízí přírodu od odpadků. Svůj úkol jsem splnil a akci při hodině nabídl. Vůbec jsem ale vzhledem k situaci nedoufal, že někdo dorazí. Přeci jen byla akce v sobotu, v době kovidové a ještě navíc za dosti nevlídného počasí. O to větší překvapení pro mě bylo, když mi začali chodit fotografie od mých šesťáků. První byla Adri Branská, následoval Marek Borč, pak David Kolínský, Majda Mazáková, Anička Šafaříková a Tomáš Chaloupka.

Moc bych jim chtěl poděkovat za to, že vystoupili (někteří se svými rodinami) ze svého pohodlí a udělali něco sami od sebe něco správného, co by vlastně vůbec dělat nemuseli.

Svět, příroda, Lenešice jsou také díky nim o kousíček zdravější a hezčí. A každá kapka se počítá.

Moc děkuji.

Peter Randis, třídní učitel 6. třídy

uklcespert1 uklcespert1 uklcespert1 uklcespert1 uklcespert1

 

 

Nahoru