VIZE ŠKOLY

 

       BEZPEČNÁ RODINNÁ ŠKOLA 

 

       MODERNÍ VÝUKA

 

       SPOLUPRÁCE S PARTNERY

Naše školní jídelna si již delší dobu přála opravu, nejlépe větší. Letos přišel její čas, začala téměř totální rekonstrukce. Již v květnu započaly práce; nejprve spíše demoliční. Později pak ty správné, tvořivé – výměna oken, dveří, střechy, vzduchotechnika, podlahy, topení, rozvody elektřiny, atp. Tato část byla v plné podpoře a režii zřizovatele, tj. Obce Lenešice. Jak už to u starších objektů bývá, téměř vždy se vyskytne další práce, se kterou se nepočítalo a je potřeba ji udělat, aby vše směřovalo k dokonalosti. Rekonstrukce byla náročná. Povedla se.
K nové jídelně patří i nový nábytek, ať už do kuchyně, tak také pro žáky. Po pečlivém zvážení jsme vybrali světlou barvu 20 stolů s šedými nohami, žlutou a zelenou pro 80 židlí. K tomu přizpůsobíme i volbu malování v jídelně, které bude provedeno až po vyschnutí zdí v příštím roce. Nyní je v jídelně bílá malba. Nová kuchyňská linka pro práci kuchařek je též v barvách světle zelená, šedá. Pro rychlejší i pohodlnější přístup k novému výdejnímu okénku jsme instalovali i pojezdovou dráhu pro tácy. Po ukončení stravování odevzdají žáci i pracovníci školy použité nádobí do sběrných vozíků.

Moderní záležitostí pro naši novou jídelnu je elektronický čipový systém pro objednávání a výdej oběda. Žák se u výdejního okénka prokáže čipem, který ihned zaeviduje výdej oběda. Objednání oběda je též možné mobilem elektronicky. Vnitřní vybavení jídelny a elektronický systém byl hrazen z financí školy, převážně z rezervního fondu.

Technologickou novinkou v naší školní jídelně je elektronický čipový systém pro objednávání a výdej oběda. Žák se u výdejního okénka prokáže čipem, který ihned zaeviduje výdej oběda. Objednání oběda je též možné přes internet. Vnitřní vybavení jídelny a elektronický systém byl hrazen z financí školy, převážně z rezervního fondu.

Děkujeme Obci Lenešice za provedenou rekonstrukci, zaměstnancům školy za různé přípravné a dokončovací práce a občanům za toleranci při stavební pauze, kdy jídelna nevařila.

DOBROU CHUŤ S NOVOU ŠKOLNÍ JÍDELNOU.

Vedení školy

nskj1nskj2nskj3nskj4

Nahoru