VIZE ŠKOLY

 

       BEZPEČNÁ RODINNÁ ŠKOLA 

 

       MODERNÍ VÝUKA

 

       SPOLUPRÁCE S PARTNERY

Je za námi první měsíc v naší deváté třídě. Čas sprintuje velkou rychlostí, protože od doby, kdy jsme přesídlili z prvního stupně na druhý, uplynuly již tři roky a nám všem se to zdá, že se tak stalo docela nedávno. To co ukazuje, že už od šestky uplynula nějaká doba, jsou naše společně prožité dny nejen ve škole, ale i na různých akcích mimo školu. Letos to bude náš poslední společný rok, který si chceme společně užít.

Na začátku školního roku se nás po nouzovém stavu, kdy probíhala distanční výuka, sešlo patnáct, a tak to pravděpodobně zůstane až do konce školní docházky. Na začátek roku jsme se po dlouhé odmlce moc těšili. V prvních dnech jsme si vyprávěli, kdo jak prožíval výuku na dálku, co se nám za tu dobu přihodilo, a jak jsme vyplnili čas trávený v karanténě.

Postupně jsme si začali zvykat, že již sedíme v lavicích a je potřeba se soustředit na nové poznatky i přípravu na přestup na SŠ. V září jsme si opět společně uklidili naše místečko před školou, pomáhali organizačně u projektového dne OH běhu, přiložili ruce k dílu při školním sběru, zahájili přípravu na přijímací pohovory na SŠ z češtiny a matematiky, napsali jsme si roční plán aktivit v devítce a doufáme, že si ten POSLEDNÍ ROK UŽIJEME.

Tak nám držte palce.

VAŠE DEVÍTKA

poslroddezj1 poslroddezj1 poslroddezj1 poslroddezj1 poslroddezj1 poslroddezj1 poslroddezj1 poslroddezj1

Nahoru