VIZE ŠKOLY

 

       BEZPEČNÁ RODINNÁ ŠKOLA 

 

       MODERNÍ VÝUKA

 

       SPOLUPRÁCE S PARTNERY

V rámci dálkové výuky a on-line hodin anglického jazyka jsme do našich hodin přizvali Lucku, která již skoro šest let žije a pracuje na Zélandu, a dále se k nám připojil i Matt Bidwell , který se narodil na Novém Zélandu. Bylo fajn ověřovat si znalost jazyka při konverzaci a postupně se zbavovat strachu a stresu při užívání jazyka. Každá hodina byla moc fajn, střídali jsme spoustu možností jak angličtinu procvičovat. Poslouchali jsme, překládali, dávali otázky, dostávali jsme hádanky v aj. Dozvěděli jsme se také od Lucky , jak to na NZ funguje, Matt nám vyprávěl, odkud pochází, jaké jsou tradice v jeho zemi a dokonce si vždy připravil i česká slovíčka, se kterými nás překvapil. Spojili jsme jazyk a zeměpis a na on-line setkání se vždy těšili. Lucii a Mattovi jsme poděkovali, že si na nás vždy udělali čas, a domluvili jsme se, že budeme v deváté třídě pokračovat.

Žáci osmičky

jetrin1 jetrin1 jetrin1

Nahoru