VIZE ŠKOLY

 

       BEZPEČNÁ RODINNÁ ŠKOLA 

 

       MODERNÍ VÝUKA

 

       SPOLUPRÁCE S PARTNERY

V lednu se žáci II. stupně mohli zapojit do fotografické soutěže "Krása květů" pořádané Českým zahrádkářským svazem. Svoje práce k porovnání s dalšími žáky z celé republiky zaslali Matěj Polažinec ze sedmé třídy, Adéla Třísková, Jan Novák z osmé třídy a Kristýna Parýzková z třídy deváté. Do soutěže přišlo 105 fotografií a naše sklidily velký obdiv.

Ledový květ, který nafotil Jan Novák, se povedl až tak, že ho porota ocenila 1. místem v kategorii 10-15 let. A květ v dešti od Kristýny Parýzkové obsadil 4. místo v kategorii 15-18 let. Fotografie se stanou součástí zahrádkářských výstav a některé doplní tiskoviny propagující zahrádkaření v rámci ČZS.

Všem autorům fotografií velmi děkujeme za účast a blahopřejeme.

Pro ostatní tu ale máme vyhlášeno nové téma, tak vezměte fotoaparát do ruky a foťte. ;)

https://www.zahradkari.cz/czs/soubor/fotosoutez_2021.pdf

Štěpánka Budinová

krasa1 krasa1 krasa1 krasa1 krasa1

Nahoru