VIZE ŠKOLY

 

       BEZPEČNÁ RODINNÁ ŠKOLA 

 

       MODERNÍ VÝUKA

 

       SPOLUPRÁCE S PARTNERY

Devátá třída se věnovala přípravě pohádek o Křemílkovi a Vochomůrkovi pro prvňáky. Ani distanční vyučování ji nezastavilo. Žáci si vybrali pohádku a vytvořili podcast /zvukovou nahrávku své velice hezky namluvené pohádky/. Při online vyučování paní učitelka 1. třídy nahrávku společně s maňásky Křemílka a Vochomůrky využila i pro další činnost. Myslím, že budete překvapeni….

Co na to deváťáci?

„Během karantény jsme si každý kapitoly pohádky rozebral a nahráli jsme náš přednes, který paní učitelka z 1.třídy pustila prvňáčkům. První pohádka byla od Jirky Mazáka a byla o kalhotách. Prvňáčci si také zkusili "ušít" své kalhoty podle Křemílka a Vochomůrky a moc se jim to povedlo.“  Týna Parýzková

S pohádkami pokračujeme. Věříme, že se budou všechny prvňákům líbit a že si užijí spoustu legrace.

Jana Ledvinová

pohprv1 pohprv1 pohprv1 pohprv1 pohprv1 pohprv1 pohprv1 pohprv1 pohprv1 pohprv1 pohprv1 pohprv1 pohprv1

Nahoru