VIZE ŠKOLY

 

       BEZPEČNÁ RODINNÁ ŠKOLA 

 

       MODERNÍ VÝUKA

 

       SPOLUPRÁCE S PARTNERY

Aktuální informace ze školy.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  ZÁPIS DO 1. TŘÍDY A PŘÍPRAVNÉ TŘÍDY

 

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

děkujeme Vám za předání žádostí. Evidujeme je. Ve dnech 27.-30.2020 si s Vámi domluvíme termín osobní schůzky k ověření údajů z Vašeho občanského průkazu a rodného listu dítěte.

Děkuji. 

Mgr. Jana Ledvinová, ředitelka

 

V souvislosti s mimořádnými opatřeními vlády k ochraně obyvatelstva proběhnou Zápisy k povinné školní docházce v souladu s právními předpisy bez osobní přítomnosti dětí ve škole. Více informací naleznete http://zslenesice.cz/staticke-clanky/1420-zapis-zaku-do-1-rocniku-2020-2021.html                        

                                                                                                                                                                     

PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ NA SŠ 2020

 

Ministr školství oznámil, že přijímací řízení na SŠ proběhne jednokolově nejdříve 14 dní po otevření škol, které se předběžně plánuje na polovinu května.

Oficiální vyjádření MŠMT najdete: http://www.msmt.cz/ministerstvo/novinar/msmt-pripravilo-reseni-pro-prijimaci-zaverecne-a-maturitni

 

 

ŽÁDOST O OŠETŘOVNÉ

 

Žádost vydáváme každý všední den od 8:00 do 12:00 v budově 2.stupně /boční vchod/, při vstupu do budovy používejte, prosím, roušku nebo jiný ochranný prostředek. Děkujeme.

 

ŠKOLNÍ JÍDELNA

                                                                                                                                                                                                        

Vaření pro veřejnost NENÍ PŘERUŠENO.

školní jídelna není v provozu v době uzavřeni školy pro žáky. JÍDLO PRO VEŘEJNOST VYDÁVÁNO POUZE OKÉNKEM DO PŘINESENÝCH JÍDLONOSIČŮ, PROSÍM RESPEKTUJTE NAŘÍZENÍ VLÁDY O NESHLUKOVÁNÍ U VÝDEJE.

 

TĚLOCVIČNA ŠKOLY

 

Tělocvična školy je i pro veřejnost do odvolání UZAVŘENA.

 

Ares2

 

 

 

Nahoru