VIZE ŠKOLY

 

       BEZPEČNÁ RODINNÁ ŠKOLA 

 

       MODERNÍ VÝUKA

 

       SPOLUPRÁCE S PARTNERY

Když jsme se sešli po vánočních prázdninách ve škole a přáli si k novému roku 2020 vše nejlepší, řekli jsme si, že bychom si mohli tu naši docházku občas, jak se říká vytunit tím, že vždy nějaký den přijdeme stejně oblečení…Nápad se nám líbil a začali jsme ho na hodině kulturní výchovy realizovat.

Nejdříve jsme si o oblečení a módě povídali a všichni jsme se shodli na tom, že starost o svůj zevnějšek a oblékání jsou už odnepaměti velmi důležitou složkou života lidské společnosti, že oblékání má nějaké svoje funkce. Mezi ty hlavní jsme zařadili, pohodlnost, praktičnost, osobnostní, estetická atd. Každý z nás napsal na 3 jednotlivé papírky, který styl má nejraději. Ze všech návrhů jsme vybrali deset témat a dohodli se, že vždy jednou za 14 dní ve středu, přijdeme všichni oblečeni ve stejném stylu. Od té doby již proběhly dvě středy. První byla v černém a druhá šátky jako doplněk. Jaká bude další se nechte překvapit.

Vaši osmáci

zdeclosm1 zdeclosm1 zdeclosm1 zdeclosm1 zdeclosm1

Nahoru