VIZE ŠKOLY

 

       BEZPEČNÁ RODINNÁ ŠKOLA 

 

       MODERNÍ VÝUKA

 

       SPOLUPRÁCE S PARTNERY

Podzim je v plném proudu a je potřeba to pořádně oslavit. Proto si naši deváťáci připravili pro žáky z prvního stupně velkou halloweenskou párty. Nebyl to vůbec jednoduchý úkol. Museli jsme udělat pořádně ponurou výzdobu a atmosféru na celém patře školy. Dál vytvořit strašidelná stanoviště s hrozivými úkoly, a pak se nazdobit tak děsivě, aby si to všichni účastníci pěkně dlouho zapamatovali. Společnými silami jsme to ale zvládli a celá akce se povedla na jedničku. Chtěl bych moc poděkovat všem, kteří se na akci podíleli. Našim deváťákům, potom zúčastněným žákům a učitelům, ale jmenovitě také panu školníkovi, který nám s výzdobou hodně pomohl.

Za devátou třídu

P. Randis

hallososww1 hallososww1 hallososww1 hallososww1 hallososww1 hallososww1 hallososww1 hallososww1 hallososww1 hallososww1 hallososww1 hallososww1 hallososww1 hallososww1 hallososww1 hallososww1 hallososww1 hallososww1 hallososww1 hallososww1 hallososww1

Nahoru