VIZE ŠKOLY

 

       BEZPEČNÁ RODINNÁ ŠKOLA 

 

       MODERNÍ VÝUKA

 

       SPOLUPRÁCE S PARTNERY

Prázdniny už nám zamávaly a zrovna tak první týden v novém školním roce. Není to tak dlouho, co jsme nastupovali do šesté třídy a letos už osmá třída, to je něco. Sice jsme si psali i o prázdninách, ale je fajn se opět setkávat ve škole. Ze třídy nám odešel jeden spolužák Dominik, který se odstěhoval, je to škoda, bude nám chybět. V prvních hodinách jsme si vyprávěli o tom, kdo kde byl na prázdninách a také jsme si upravili naše místo před školou, které jsme si vytvořili v šesté třídě. Těšíme se na zážitky a přejeme nám všem vydařený rok 2019/2020.

Osmá třída

MOJE PRÁZDNINY 2019

2 měsíce prázdnin........pro školáky jsou prázdniny po narozeninách a vánocích, nešťastnější a nejvyžadovanější část roku. Jak z těchto slov vyplývá, já jsem se na ně těšila a stály opravdu za to!!! Prvních pár dní jsem strávila doma s kamarády a rodinou. Nechybělo ani moje časté chození na koně. 7.7.2019 jsme s rodiči odjeli na týden do Jeseníku. K upřesnění do Nové Seninky. Byl to skvělý relax a také velmi užitý čas s rodinou. Ráno jsem chodila běhat do lesa, později okolo 9. hodiny se jelo na výlety a večer sauna a vířivka s ledovým pitím a ovocem. Po příjezdu domů jsem hodně trénovala a jezdila kamarádkám koně, plavila, ale zároveň jsem si uvědomovala, jak strašný dopad mají lidé na naše okolí..... všude se valí odpadky a z továren se valí kouře černého dýmu. Bohužel za to můžeme my všichni a to jak jsme se chovali k planetě a někteří stále chováme. Ale to již odbíhám od tématu. Dva týdny potom jsem byla hodně u koní a s kamarády, za což jim moc děkuji. 21.7. se u nás ve stáji konaly velké závody - Memoriál Miroslava Balcara. Bylo okolo toho dost práce a starostí. V ten den jsem tam byla jako věrná uška mé nejlepší kamarádky která vyhrála v ZLP a Z (pony) 1. a 3. místo......25.7. Jsem odjela na 10 dní na nejlepší tábor – soustředění kde jsme s Páťou (moje nejlepší kamarádka) poznaly úžasné lidičky, kterých si moc vážím. A srpen se seběhl jako v jedné vteřině. Zábava a dřina, únava a kamarádi, tréninky a nesnesitelné teplo jako v tropech = to pro mě znamenají nejlepší prázdniny, co kdy mohly být. Ale teď jsem zpátky v realitě a 8. třída před námi a tak vám chci popřát hodně štěstí a zdaru a také další nezapomenutelné zážitky!!!!

Sára Mézlová

prvkaleii1 prvkaleii1 prvkaleii1 prvkaleii1 prvkaleii1 prvkaleii1

Nahoru