VIZE ŠKOLY

 

       BEZPEČNÁ RODINNÁ ŠKOLA 

 

       MODERNÍ VÝUKA

 

       SPOLUPRÁCE S PARTNERY

Těsně před prázdninami proběhl ve 4.A projekt Bezpečné chování. Děti si připomněly, jak se chovat v silničním provozu - jako chodci, cyklisté nebo cestující v autě. Zopakovaly si dopravní značky, povinnou výbavu kola i chování za snížené viditelnosti. Došlo i na závažnější témata – nacvičily jsme si bezpečné chování při setkání s cizím člověkem, doma i venku. Diskutovali jsme o tom, co budou děti dělat o prázdninách a jak se chovat, aby se při hrách nebo koupání nezranily. Na závěr všichni absolvovali test bezpečného chování, a mě velmi potěšilo, že chyb bylo opravdu málo. Projekt se dětem moc líbil a já doufám, že se všichni budoucí páťáci vrátí do školy v pořádku, šťastní a zdraví.

Krásné prázdniny Vám všem přeje

Ivana Tegtmajerová

ivartprojj1 ivartprojj1 ivartprojj1 ivartprojj1 ivartprojj1 ivartprojj1 ivartprojj1 ivartprojj1 ivartprojj1 ivartprojj1

Nahoru