VIZE ŠKOLY

 

       BEZPEČNÁ RODINNÁ ŠKOLA 

 

       MODERNÍ VÝUKA

 

       SPOLUPRÁCE S PARTNERY

Dne 19.6. 2019 se dvě družstva z osmičky zúčastnila krajského kola branného závodu O pohár hejtmana Ústeckého kraje. Závod se konal v době školního výletu, takže jsme obětovali jeden den a jeli náročnou cestu přes tři hodiny z Františkových Lázní do Ústí nad Labem. Zde jsme v kopcovitém terénu pod Větruší a v pořádném vedru poměřili síly s jedenácti družstvy z celého Ústeckého regionu, které sem postoupily z okresního kola.

Děkujeme všem závodníkům a moc gratulujeme členům družstva Lenešice B. Zuzka Karlová, Jiří Mazák, Jan Kráčmer a Jakub Laube ve své kategorii vyhráli první místo a budou si tak moc převzít v Ústí dne 25.6. 2019 vítězný pohár z rukou hejtmana Ústeckého kraje.

Peter Randis

victory1 victory1 victory1 victory1 victory1

Nahoru