VIZE ŠKOLY

 

       BEZPEČNÁ RODINNÁ ŠKOLA 

 

       MODERNÍ VÝUKA

 

       SPOLUPRÁCE S PARTNERY

V rámci projektu LIFE České středohoří vyhlásila AOPK ČR, RP Správa CHKO České středohoří výtvarnou soutěž na téma: “Kvetoucí klenoty jarního Středohoří”, která probíhá již osmým rokem a letos se jí zúčastnilo celkem 30 škol a školek, z nichž k porotě doputovalo téměř 500 výtvarných děl. Tento počet je v historii soutěže rekordní. Všechny výtvory byly nádherné a originální, takže komise měla vzhledem k velkému počtu opravdu povedených a originálních výtvarných prací opět velmi těžký úkol – vybrat ta nej nej díla.

1. místo v hlasování veřejnosti na Rané získala Nikol Průchová ze šestého ročníku naší školy!

GRATULUJEME!!! 

Tímto děkujeme všem našim mladým výtvarníkům, kteří se na soutěži prezentovali svými výtvarnými skvosty a uz se těšíme na další ročník!

Mgr. Jitka Jiroutková

vvsoutezicka1 vvsoutezicka1 vvsoutezicka1 vvsoutezicka1 vvsoutezicka1

Nahoru