VIZE ŠKOLY

 

       BEZPEČNÁ RODINNÁ ŠKOLA 

 

       MODERNÍ VÝUKA

 

       SPOLUPRÁCE S PARTNERY

Další krásná neděle zlákala naši školní „cyklopartu“ ke zdolání jedné z významných dominant Lounska – horu Ranou. Z Lenešice jsme se na kolech vydali nejprve do Břvan a odtud klidnou silničkou mezi poli do vesnice Hrádek a dále až pod vrchol kopce Raná. U místního „Skleníku“ jsme se občerstvili a na kopec jsme se vydali pěšky. Po cestě jsme na travnatých svazích pozorovali hemžení roztomilých syslů obecných a drželi palce při startu i přistání všem odvážným paraglidistům. Na samotném vrcholu jsme si užili nádherný výhled z výšky 457 m. n. m. Pak už jsme seběhli zpátky k našim kolům a po kamenité cestě kolem komína sjeli na silnici zpátky do Lenešic. Dohromady jsme ujeli a ušli 21 km a těšíme se na další společný výlet.

Daniela Pechová a Vlaďka Fiřtová

uyuiyq1 uyuiyq1 uyuiyq1 uyuiyq1 uyuiyq1 uyuiyq1 uyuiyq1 uyuiyq1 uyuiyq1 uyuiyq1 uyuiyq1 uyuiyq1 uyuiyq1 uyuiyq1 uyuiyq1 uyuiyq1 uyuiyq1 uyuiyq1 uyuiyq1 uyuiyq1 uyuiyq1 uyuiyq1 uyuiyq1 uyuiyq1

Nahoru