VIZE ŠKOLY

 

       BEZPEČNÁ RODINNÁ ŠKOLA 

 

       MODERNÍ VÝUKA

 

       SPOLUPRÁCE S PARTNERY

Velmi zajímavá akce proběhla v tělocvičně v Lenešicích.

Paní Kamila Hlaváčiková se svými dětmi z tanečního studia přišla dětem do školy ukázat, jak se dá super způsobem trávit volný čas. Děti nám předvedly ukázky svých tanců, od nejmenších předškoláčků, až po velké děti.

Bylo to bezva, veselé, děti ze školy si také zatancovaly a spousta z nich se připravuje na to, že se na taneční hodiny u paní Hlaváčikové přihlásí. Tyto lekce tance jsou nejen pro děti, ale i pro dospělé, tak maminky, tatínkové, babičky, dědové – neváhejte, na to, něco nového se naučit, není nikdy pozdě. Budete vítáni.

Pavla Vaiglová

pavtanec1 pavtanec1 pavtanec1 pavtanec1 pavtanec1 pavtanec1 pavtanec1 pavtanec1

Nahoru