VIZE ŠKOLY

 

       BEZPEČNÁ RODINNÁ ŠKOLA 

 

       MODERNÍ VÝUKA

 

       SPOLUPRÁCE S PARTNERY

Vánoční nálada je cítit po celý advent ve všech prostorách naší malé, ale krásné školičky. Jinak tomu není ani v tělocvičně. Na posledních hodinách v tomto kalendářním roce jsme si užili trošku závodivé a soutěživé romantiky. Kluci i holky z posledních dvou nejvyšších ročníků se v náhodně zvolených týmech utkali v různých sportovních disciplínách. Po celou dobu zápolení byla vidět touha být ten nejlepší a vyhrát, zvláště pak u kluků, kteří mají TV opravdu rádi a makají na všech hodinách. Děvčata si velice dobře vedla s florbalovými hokejkami, někdy však nestačil dech. Odměnou je vždy vítězství jednak v týmu a také sám nad sebou a to je nejdůležitější - neustále své tělo držet v pohybu…

Zdeňka Jeliňská

zdeflortur1  zdeflortur1 zdeflortur1zdeflortur1zdeflortur1zdeflortur1zdeflortur1

Nahoru