VIZE ŠKOLY

 

       BEZPEČNÁ RODINNÁ ŠKOLA 

 

       MODERNÍ VÝUKA

 

       SPOLUPRÁCE S PARTNERY

Před Vánoci nás napadlo, že vyrobíme dárek pro sebe nebo někoho blízkého. Aby byl náš výtvor co nejhezčí a nejvěrnější, rozhodli jsme se, že našim výrobkům z 3D tiskárny vdechneme život a pěkně si je nabarvíme. Každý si mohl vybrat výrobek dle svého přání a poté si ho modelářskými barvičkami dotvořit podle své fantazie. Posuďte sami, jak se nám to povedlo. Třeba naše výtvory někoho blízkého potěší pod vánočním stromečkem.

Po Vánocích opět pokračujeme v našem pronikání do světa moderních technologií a 3D tisku, přibereme ještě hrátky s elektronickou stavebnicí Arduino a třeba si jednou postavíme i funkčního robota!

Už se moc těšíme a všem ostatním přejeme veselé Vánoce!

Kamil Zlatohlávek

kamprv1 kamprv1 kamprv1 kamprv1 kamprv1

Nahoru