VIZE ŠKOLY

 

       BEZPEČNÁ RODINNÁ ŠKOLA 

 

       MODERNÍ VÝUKA

 

       SPOLUPRÁCE S PARTNERY

Ve druhé třídě naděloval Ježíšek trochu dřív – dostali jsme krásnou keramickou tabuli s projektorem – a tak museli druháci na jedno dopoledne ze třídy pryč.

Protože bylo opravdu ošklivo, vydali jsme se za našimi kamarády do školky. Byli jsme vlídně přijati a vrátili jsme se do doby, kde sem mnozí z nás chodili. Kluci vařili dobroty v kuchyňce, vyzkoušeli jsme si všechny stavebnice, prohlíželi jsme si knížky. Dostali jsme dobrou šťávu na pití, no, bylo nám tam dobře. Dopoledne uteklo jako voda.
Moc děkujeme paní ředitelce Kolaříkové, paní učitelce Ledvinové i paní Vlasákové a Kokoškové, že se o nás tak pěkně postarali.

Pavla Vaiglová

pavtre1 pavtre1 pavtre1 pavtre1 pavtre1 pavtre1 pavtre1 pavtre1 pavtre1 pavtre1 pavtre1 pavtre1

Nahoru