padlet ict


Od října se pravidelně scházíme se zájemci z druhého stupně a postupně pronikáme do tajů 3D tisku. Na prvním setkání jsme si vytvořili originální jmenovku na klíče a na dalších pak píšťalku s monogramem.

Nejdříve nás vždy čeká obtížná práce na počítači, kdy je potřeba se zorientovat ve 3D prostoru a upravit si a připravit si model pro tisk. Poté zadáme tisk do 3D tiskárny a nezbývá než čekat, zda se výrobek povede.

Zatím se nám vždy zadařilo!!!

A co si o této technologii myslí žáci:

„Překvapilo mě, co všechno se dá takto vyrobit.“
„Moc mě baví připravovat si model na počítači.“
„Nejvíce se vždy těším, až si počítačový model opravdu osahám.“
„Těším se, až budeme vyrábět nějaké figurky.“
„Chtěl bych 3D tiskárnu domů.“

Kamil Zlatohlávek

3dtiskprv1 3dtiskprv1 3dtiskprv1 3dtiskprv1 3dtiskprv1 3dtiskprv1

Nahoru